Flat Preloader Icon

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
na XV Niedzielę Zwykłą - 14.07.2024 r. 

1. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej : Niedziela, Gość Niedzielny i Misyjne Drogi.

2. We wtorek modlitwa za Ojczyznę o godz. 18:00.
     
3. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna w czwartek w godz. od 17:00 do 18:00 oraz w sobotę od 10:00 do 11:00.

4. W najbliższą sobotę 20.07. w Tarnowie Jeziernym odbędzie się doroczna Parafiada Myśliwska. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 16:00 z udziałem delegacji poszczególnych Kół Myśliwskich i oprawą muzyczną hejnalistów myśliwskich. Następnie przejście przed remizę strażacką i oficjalne rozpoczęcie imprezy połączone z poczęstunkiem / pieczony dzik i inne/ występami dzieci, konkursy przeznaczone dla wszystkich wypoczywających w naszej wspólnocie i zabawą do późnych godzin. Zapraszamy do pięknego kościoła św. Huberta w Tarnowie Jeziernym i udziału w tej dorocznej imprezie.

5. Rozpoczęliśmy czas wakacji i urlopów, przypominamy wszystkim wiernym o chrześcijańskim przeżywaniu dnia świętego w tym czasie. Jednocześnie przypominamy o szacunku do miejsc świętych, biorąc pod uwagę sposób ubierania się i przebywania w czasie nabożeństw.

6. Witamy wszystkich wypoczywających w naszej Sławie, Dziękujemy za wspólnotę w modlitwie i życzymy bezpieczeństwa w czasie urlopów i wzmocnienia sił witalnych i duchowych. Wszystkim wypoczywającym niech Pan błogosławi.

7. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz Parafii, również za rodzinne zobowiązania na rzecz troski o nasze świątynie.
 

error: Content is protected !!