OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
na XXX Niedzielę Zwykłą – 25.10.2020 r.

1. Dzisiaj Rocznica Poświęcenia Kościoła własnego – uroczystość 

2. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.
Są do nabycia, na rok 2021, „Ewangelie na każdy dzień”. Cena 15 złotych. Zakupując je wspieramy działalność misyjną sióstr Jezusa Miłosiernego, posługujących w Sierra Leone w Afryce.
- Oaza i ministranci materiały przygotowane na misje dla przedszkola mogą przynosić do zakrystii do końca października. 

3. W środę dzień imienin ks. Biskupa T. Lityńskiego – pamiętajmy w modlitwach. 

4. W sobotę zakończenie nabożeństwa różańcowego. 

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 830 do 1800
Bardzo gorąco zachęcamy do trwania na osobistej modlitwie. 

6. W niedzielę Uroczystość Wszystkich świętych. Msze święte w porządku niedzielnym w Sławie i na Filiach. Nie będzie Mszy świętych na cmentarzach. Modlitwę wypominkową rozpoczniemy od niedzieli i potrwa do soboty. Kartki wypominkowe dostępne w zakrystii. Prosimy o czytelne ich wypisywanie, bez odmieniania imion i nazwisk.
- w Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 1400 na cmentarzu w mieście - krótka modlitwa za zmarłych i możliwość poświęcenia pomników, natomiast na cmentarzu nowym o godz. 1500. 

7. W związku ze wzrastającą liczbą zakażeń koronawirusem i nowymi obostrzeniami sanitarnymi, dotyczącymi liczby wiernych podczas zgromadzeń religijnych Biskup Diecezjalny udziela dyspensy do uczestnictwa we mszy poprzez media. Zachęcamy szczególnie osoby dorosłe. 

8. Odwołujemy spotkania wszystkich grup parafialnych 

9. Dziękujemy za wszelkie składane ofiary na rzecz naszej Parafii oraz rodzinne wsparcie na rzecz troski o nasze świątynie

error: Content is protected !!